خانه

Bancle technology

چین Bancle technology گواهینامه ها
چین Bancle technology گواهینامه ها
از کار سخت شما متشکرم خدمات حرفهای شما، محصولات با کیفیت و قیمت رقابتی بسیار چشمگیر است.

—— آقای فوچ

به سرعت پاسخ و به طور کامل درک نیاز مشتری، فن آوری حرفه ای، جدی، ما با خدمات شرکت شما موافقت می کنیم

—— آقای جیمز

خرید عالی! ما با کارت با کیفیت بالا خود راضی هستیم

—— آقای West

چت IM آنلاین در حال حاضر

Bancle technology

1 2 3 4
Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
توزیع کننده / عمده
صادر کننده
شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های : هوشمند سفید
تعداد کارمندان : 20~40
فروش سالانه : 8,000,000-100,000,000
سال تاسیس : 2007
صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

 

                  چین Bancle technology نمایه شرکت 0

 

WHITE SMART TECHNOLOGY یک رهبر بازار در زمینه اجرای کارتهای هوشمند و محصولات مرتبط است.با ارسال بیش از 100 میلیون محصول در سراسر جهان ، ما می توانیم مجموعه گسترده ای از کارت های هوشمند ، کارت خوان ها و لوازم جانبی ، همراه با مچ بندهای RFID و کلیدهای RFID ، به علاوه برچسب ها و برچسب های RFID ، خوانندگان و غیره را به مشتریان ارائه دهیم.

 

تأسیسات تولیدی ما از جدیدترین فناوریهای روز دنیا استفاده می کنند.این روش به همکاری نزدیک با سازمان های بین المللی برای آوردن تکنیک ها و تولیدات خانگی که ما را قادر می سازد آخرین نوآوری ها را به مشتریان خود منتقل کنیم ، خود را قادر می سازد.با استفاده از ارتباطات بین المللی ما می توانید دسترسی به آخرین فناوری جهان کارتهای پلاستیکی را تضمین کنید.

 

   هوشمند سفیدTECHNOLOGY از قدرت چاپ اصلی روی پلاستیک برخوردار است و در نتیجه طیف وسیعی از کارت های پلاستیکی را که برای صنعت هتل سازی مفید هستند ، تهیه می کند.کارتهای اتاق مهمان ، کارتهای عضویت ، کارتهای وفاداری ، کارتهای POS ، کارتهای Spa ، کارتهای شناسایی ، کارتهای RIFD ، کارتهای پیش پرداخت و هر کارت پلاستیکی چاپ شده دیگری که می تواند در هتل استفاده شود.

 

ما از روابط با فروشندگان قفل پیشرو لذت می بریم.این بدان معنی است که شما اطمینان و راحتی لازم را دارید تا کیفیت اصلی مشابه تأمین کننده قفل خود را بدست آورید. اما با هزینه مستقیم تولید کننده و زمان پاسخ سریعتر. محصولات ما با تمام تولیدکنندگان اصلی قفل ، از جمله Saflok ، Kaba Ilco ، Onity ، Miwa و وینگکارت های کلید RFID هتل و مدارک RFID با کیفیت ISO (سازمان استاندارد بین المللی) ساخته می شوند.کارتها و مدارک RFID ما خواندن دقیق و سریع را ارائه می دهند زیرا ما از بهترین تراشه های انتقال دهنده با فرکانس بالا موجود استفاده می کنیم.

 

علاوه بر این ، ما برای جلوگیری از از دست دادن ، تولید کننده برچسب RFID با عملکرد بالا برای خرده فروشی ، مراقبت های بهداشتی ، دارایی IT ، صنعت ، نفت و گاز ، لجستیک و سایر نیازهای دقیق مشتریان ، راه حل RFID را در ضبط داده ارائه می دهیم.


ما همچنین در زمینه برچسب های سفارشی متخصص و باتجربه هستیم که به مشتریان در حل برنامه های ویژه و دشوار RFID کمک می کند.پس از سالها تحقیق و توسعه فناوری ، ما پیشرفت زیادی در زمینه طراحی آنتن ، توسعه راه حل و تجهیزات اتوماسیون ، به ویژه در برچسب های فرکانس دوگانه EAS / RFID ، برچسب تایر RFID ، برچسب فلز با درجه حرارت بالا ، برچسب فلز انعطاف پذیر ، برچسب لباسشویی ، جواهرات داشته ایم برچسب ها و غیره

اطلاعات تماس
Bancle technology

تماس با شخص: Mr. kenny

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)