خانه

Bancle technology

از کار سخت شما متشکرم خدمات حرفهای شما، محصولات با کیفیت و قیمت رقابتی بسیار چشمگیر است.

—— آقای فوچ

به سرعت پاسخ و به طور کامل درک نیاز مشتری، فن آوری حرفه ای، جدی، ما با خدمات شرکت شما موافقت می کنیم

—— آقای جیمز

خرید عالی! ما با کارت با کیفیت بالا خود راضی هستیم

—— آقای West

چت IM آنلاین در حال حاضر

Bancle technology

1 2 3 4 5 6 7 8
Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology Bancle technology
building office

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
توزیع کننده / عمده
عامل
صادر کننده
شرکت تجاری
صفحه اصلی بازار : آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
در سراسر جهان
مارک های : RFID Bancle
تعداد کارمندان : 20~40
فروش سالانه : 8,000,000-100,000,000
سال تاسیس : 2007
صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

BANCLE TECHNOLOGY رهبر بازار در اجرای کارت های هوشمند و محصولات مرتبط است. با ارائه بیش از 100 میلیون محصول در سراسر جهان، ما قادر به ارائه مشتریان مجموعه ای گسترده از کارت های هوشمند، خوانندگان کارت، و لوازم جانبی، همراه با مفتول RFID و fobs کلید RFID، علاوه بر برچسب های RFID و برچسب ها و بیشتر!

امکانات تولیدی ما از آخرین فن آوری های عرضه شده از سراسر جهان بهره می برد. این رویکرد خود را در جهت همکاری با سازمان های بین المللی به کار می گیرد تا تکنیک های تولید خانه و محصولاتی را که ما را قادر به انتقال آخرین نوآوری ها به مشتریان خود می کند، به کار گیرند. با استفاده از ارتباطات بین المللی شما می توانید دسترسی به آخرین تکنولوژی های جهان کارت های پلاستیکی ارائه کنید.

TECHNOLOGY BANCLE دارای مجوز اصلی چاپ بر روی پلاستیک است و در نتیجه یک مجموعه کامل از کارت های پلاستیکی ارائه می دهد که برای صنعت هتل مفید است. کارت های مهمان اتاق، کارت های عضویت، کارت های وفاداری، کارت های اعتباری، کارت های اسپا، کارت شناسایی، کارت های RIFD، کارت های پیش پرداخت شده و سایر کارت های پلاستیکی چاپ شده که می تواند در یک هتل استفاده شود.

ما با فروشنده های پیشرو قفل ارتباط برقرار می کنیم. این بدان معنی است که شما اعتماد به نفس و راحتی گرفتن همان کیفیت اولیه را به عنوان تامین کننده قفل خود دارید. اما در هزینه های تولید کننده مستقیم و زمان پاسخ سریع تر است. محصولات ما سازگار با تمام تولید کنندگان اصلی قفل، از جمله Saflok، Kaba Ilco، Onity، Miwa و وینگ کارت های RFID هتل کلید و اعتبار RFID به کیفیت ISO (سازمان استاندارد بین المللی) تولید می شود. کارت و شناسه RFID ما کارت خوان های دقیق و سریع را ارائه می دهند زیرا ما از بهترین تراشه های انتقال فرکانس بالا استفاده می کنیم.

علاوه بر این، ما راه حل RFID را در ضبط داده ها برای جلوگیری از از دست دادن، یکی از معروف ترین برچسب های RFID با کیفیت بالا برای خرده فروشی، مراقبت های بهداشتی، دارایی های فناوری اطلاعات، صنعت، نفت و گاز، لجستیک و سایر نیازهای دقیق مشتریان ارائه می دهیم.


ما همچنین برای برچسب های سفارشی حرفه ای هستیم و برای مشتریان به حل برنامه های کاربردی RFID ویژه و دشوار کمک می کنیم. پس از سالها تحقیق و توسعه فن آوری، ما پیشرفت بسیار زیادی در طراحی آنتن، توسعه راه حل و تجهیزات اتوماسیون، به ویژه در EAS / RFID برچسب های فرکانس دوگانه، برچسب تایر RFID، برچسب فلزی با درجه حرارت بالا، برچسب فلزی انعطاف پذیر، برچسب های لباس، جواهرات ساخته شده است. برچسب ها و غیره

اطلاعات تماس
Bancle technology
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)